Filipinli Bakıcı

Herkes çocuğunun iyi yetişmesini ingilizce konuşmasını ister. İyi bir filipinli bakıcı sayesinde çocuğunuz kısa zamanda ingilizce konuşmaya başlar. Dünyanın bir çok ülkesinde filipinli bakıcı, filipinli dadı aileler tarafından çok tercih edilir. En önemli sebeplerinden biride disiplinli olmalarıdır. filipinli bakıcı ücretleri 750 $ dan başlayarak filipinli çocuk bakıcısı’nın deneyimine, eğitimine göre değişmektedir. Siz de Filipinli bakıcı arıyorum diyorsanız, Doğru yerdesiniz.

  • Aile büyüklerinden birinin veya çocuğunuzun bakımı için nitelikli bir yardımcıya mı ihtiyacınız var? Çocuğunuzun erken yaşlarda İngilizce öğrenmesi sizin için önemli mi? 

  • Ev işleri için temiz, titiz ve becerikli bir yardımcı mı arıyorsunuz? O halde Filipinli bakıcı adayları sizin için doğru alternatif olabilir. Bu tavsiyenin sebepleri hakkında daha çok detay öğrenmek isterseniz bu yazıyı okumaya devam edin

FİLİPİNLİ BAKICILAR

Neden Filipinli Bakıcı Almalısınız ?

İngilizce

Ülkelerindeki resmi dillerden biri İngilizce olduğu için Filipinli bakıcılar çocuğunun küçük yaşlarda İngilizce pratik yapmaya başlamasını isteyen ailelere cazip gelmektedir.

Disiplin

Filipinliler üstlerine aldıkları işleri gayet disiplinli bir titiz bir şekilde yerine getiren insanlar olarak bilinirler. Bunun çocuğunuzun sert ve baskıcı bir tutuma maruz kalması olarak düşünmeyin. Filipinli dadılar çocuklara keyifli zamanlar geçirtmeyi gayet iyi bilirler; disiplinleri ders çalışma, uyku ve yemek saatleri gibi şeyleri belli bir düzen içerisinde yürütmeleriyle ilgilidir.

Nezaket

Filipinli çocuk bakıcıları aldıkları kültürden kaynaklanan doğal bir nezakete sahiptirler.

Saygı ve hoşgörü

Ailelerin Filipinli bakıcıları tercih etme sebeplerinden biri de saygılı ve anlayışlı tutumlarıdır. Bir Filipinli bakıcı ufak tefek şeyleri büyütmez, işverenlerine karşı gereksiz çıkışlarda bulunmaz.

Bizimle İletişime Geçin...

Hasta Bakıcı Ankara

Sadece Ankara Değil Tüm Türkiye' de Hasta Bakım Hizmetleri Sunmaktayız.

0552 067 38 63

Yaşlı Bakıcı Ankara

Sadece Ankara Değil Tüm Türkiye' de Yaşlı Bakım Hizmetleri Sunmaktayız.

0553 768 45 57

Çocuk ve Bebek Bakıcı

Tüm Türkiye' de Çocuk ve Bebek Bakım Hizmeti Sunmaktayız.

0312 229 47 46

Filipinli Çocuk ve Bebek Bakıcısı Ankara

Filipinli Bebek Bakıcısı Ankara

Filipinli Bebek Bakıcısı

Ankara Bebek Bakıcısı Ankara

Bebek Bakımı

Ankara Bebek Bakımı Ankara

Filipinli Çocuk Bakıcısı

Ankara Çocuk Bakıcısı Ankara

Çocuk Bakıcısı Ankara

Ankara Çocuk Bakıcısı Ankara