Bebek Bakımı

Biricik varlığınız, kıymetliniz, gözünüzün nuru bebeğinizle çalıştığınız için yeteri kadar ilgilenemiyor musunuz? Veya bir ev kadını olsanız bile bebeğinizin sorumluluğunu sizinle paylaşacak güvenilir ve nitelikli bir bakıcıya mı ihtiyacınız var? Aile büyüklerinin durumu bunun için müsait değil mi; ya da bebeğinizin onların yanında sevgi, şefkat, güven ve ilgiden yana hiçbir sorunu olmayacağını düşünseniz bile aklınızda daha profesyonel bir bebek bakıcısı profili mi var? Her koşulda doğru adrestesiniz; Zirve Sağlık Danışmanlık ve Hasta Bakım Hizmetleri firmamızın kuruluş amaçlarından biri bütün bu beklentilerinize cevap vermektir.

  • Bebeğinizi emanet edeceğiniz kişi pozitif ve sıcakkanlı bir insan olmalı
  • Ancak böyle biri çocuğunuzla neşeli vakitler geçirebilir ve ona kendini iyi hissettirebilir.
  • İyi bir bebek bakıcısının dakik bir insan olması gerekir
  • Çünkü bu tip bir arayışı olan ailelerin çoğunda anne baba çalışmaktadır ve evden zamanında çıkmaları önemlidir.
  • Bir bebek bakıcısı bebeği nelerle, ne şekilde beslemesi gerektiğini bilmeli; onun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlamalı, bu konudaki huysuzluklarına karşı tahammüllü ve sabırlı olmalıdır.

BEBEK BAKICILARI

Bebeklerin İhtiyaç Dönemlerinde

Bebek Bakıcısı Kimdir?

Özellikle çalışan kadınlar tarafından sıklıkla aranan bebek bakıcıları gün içinde aileyle anlaştıkları süre boyunca bakımını üstlendikleri bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan kişilerdir. Çalışma saatleri ve görev tanımları işverenin talep ve ihtiyaçlarına göre değişir. Gündüzlü veya yatılı bebek bakıcısı olarak hizmet verebilirler.

Yatılı Bebek Bakıcısı Kimdir?

Bazı ebeveynler bakıcının geceleri de evlerinde kalmasını, çocuklarının etrafında olmasını isterler. Bu durumda haftalık izin günü ve yıllık izni dışında 7 / 24 ailenin evinde zaman geçirecek bir yatılı bebek bakıcısı ile anlaşmak gerekir. “Yatılı bebek bakıcısı arıyorum” diyen ailelerin bir kısmı Nepalli veya Filipinli bakıcılar gibi yabancı çocuk bakıcısı adaylarıyla anlaşmayı tercih ederler. Bunun temel sebebi yabancı bakıcıların yatılı olarak çalışmaya daha yatkın olmasıdır.

Bebek Bakıcısı Ev İşlerine Destek Olur Mu?

Bu durum anlaşmaya göre belirlenir. Bazı aileler bakıcının akşam için yemek pişirmek, toz almak veya ütü yapmak gibi işler de yapmasını isteyebilirler. Bu konunun bakıcı adayı ile işven arasında detaylı ve net bir şekilde konuşulması gerekir.

Bebek Bakıcısı Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sorumluluk sahibi ve dakik biri olduğundan emin olmalısınız. Çalışıyorsanız, bakıcının gecikmesi iş hayatınızın aksamasına sebep olabilir. Ayrıca bu, olağanüstü durumlar bir yana, bakıcınızın işine ve işverenlerine yeterince saygısı olmayan biri olduğuna işaret eder. Nasıl ki siz işinize belli bir zamanda gitmek durumundaysanız, o da sizin evinizdeki işine zamanında gelmek durumundadır. İyi bir bebek bakıcısı bu bilince sahiptir.

Bizimle İletişime Geçin...

Hasta Bakıcı Ankara

Sadece Ankara Değil Tüm Türkiye' de Hasta Bakım Hizmetleri Sunmaktayız.

0552 067 38 63

Yaşlı Bakıcı Ankara

Sadece Ankara Değil Tüm Türkiye' de Yaşlı Bakım Hizmetleri Sunmaktayız.

0553 768 45 57

Çocuk ve Bebek Bakıcı

Tüm Türkiye' de Çocuk ve Bebek Bakım Hizmeti Sunmaktayız.

0312 229 47 46

Çocuk ve Bebek Bakıcısı Ankara

Bebek Bakıcısı Ankara

Bebek Bakıcısı

Ankara Bebek Bakıcısı Ankara

Bebek Bakımı

Ankara Bebek Bakımı Ankara

Çocuk Bakıcısı

Ankara Çocuk Bakıcısı Ankara

Çocuk Bakıcısı Ankara

Ankara Çocuk Bakıcısı Ankara