Yaşlı ve Hasta Bakımı Profesyonel İştir.

YAŞLI VE HASTA BAKIMI BİR PROFESYONEL İŞİDİR.

 

 

Yaşlı bakıcısı,

bakımını yapacağı yaşlıların yemeklerinin hazırlanması, çamaşırlarının yıkanması, evin genel temizlik ve hijyeninin sağlanması, ilaçlarının verilmesi, dışarıya çıkarılıp dolaştırılması ve ihtiyaç duyulan diğer hizmetlerin verilmesinden sorumlu olmalıdır.

Zirve Sağlık Danışmanlık ve Hasta Bakım Hizmetleri olarak tecrübelerimiz doğrultusunda yaşlı bakıcısı adaylarında özel değerlendirmeler yapmakta, güler yüzlü, sevecen, sabırlı olmasına, iletişiminin kuvvetli olmasına, temizlik ve hijyen kurallarına uymasına, pratik ve sorumluluk sahibi olmasına, aile yaşantısının düzenli olmasına, sigara içmemesine ve mutlaka referanslı olmasına önem göstermekteyiz. Portföyümüzde bulunan yaşlı bakıcılarımız sizin ihtiyacınız doğrultusunda yatılı olarak çalışabilmektedirler.

Bu arada sizler için çok önemli ve değerli olduğunu düşündüğümüz bir başka faktörde, bu hizmeti anne, babanız için aldığınız takdirde eskisi kadar yorulmayacağınız için onlarla çok daha kaliteli zaman geçirebilecek ve onlara çok daha fazla gülümseyerek ilgi ve alaka gösterebilecek olmanızdır.

İşte bu ihtiyacınız doğrultusunda biz, sevecen, saygılı, dürüst, deneyimli, eğitimli, referanslı yaşlı bakıcısı portföyümüzle her zaman size hizmet sunmaktan ve yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

Yazar: admin
Ankara Hasta Bakıcı ankara, ankara hasta bakımı ankara, ankara çocuk bakıcısı ankara, ankara bebek bakıcısı ankara.

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?